Фонд «Журналістська ініціатива» передав понад сто сучасних українських книг бібліотеці Центру

Днями Всеукраїнський благодійний фонд «Журналістська ініціатива» вже вкотре поповнили бібліотеку медико-соціального Центру. Цього разу наші друзі-журналісти привезли 114 екземплярів свіженької української літератури. Серед них, на наше здивування, – і презентована цього ж дня книга Олега Сенцова «Маркетер», яку він написав під час незаконного ув’язнення в Росії. Книги були зібрані журналістами та авторами-письменниками за підтримки Національної спілки журналістів України та Держкомтелерадіо.

З такою почесною місією до Центру завітали президент фонду Людмила Мех, секретар творчої спілки Національної спілки журналістів України, Заслужений журналіст України Сергій Шевченко та головний редактор газети «Культура і життя» Євген Букет.

Щиро вдячні нашим шановним журналістам за таку чудову підтримку!

Тож встигніть ознайомитися з новинками! Бібліотека працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00 та в суботу з 08.00 до 13.00.

Людмила Мех, президент Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива»:

«Ще влітку 2017 року ми вирішили взяти таке маленьке шефство над вашою бібліотекою і вирішили привозити книги, які видаються у видавництвах України для того, щоб свіжі патріотичні книжки потрапляли до Центру, оскільки зараз на реабілітації у вас перебуває дуже багато хлопців, які повернулися з фронту, яким надзвичайно цікаво читати те, що їм зараз близьке. І тому ми звернулися до Дежкомтелерадіо, Національної спілки журналістів, це наші партнери, які  вирішили приєднатися до хорошої справи. Зараз ми вже приїздимо вп’яте, і за нашими підрахунками це вже понад 600 книг приїхало сюди».

Євген Букет, головний редактор газети «Культура і життя»:

Ідея такої чудової благодійної акції у Людмили Григорівни і Сергія Володимировича  народилась саме під час культурологічного форуму «Сікорські читання», який кожного жовтня проходить у Переяславі. Фонд «Журналістська ініціатива», так само як і газета «Культура і життя» є його постійними інформаційними партнерами. Сьогодні так само, їдучи до вас, Людмила Григорівна і Сергій Володимирович оголосили зі сцени, що ми маємо таку почесну місію, нас зал оплесками до вас проводив, і от ми приїхали сьогодні з цими книжками. І дійсно, все більшої і більшої популярності серед українських видавництв набуває ця акція, я сподіваюся, що ї надалі видавці будуть давати свої нові книжки, які так чи інакше розсилають по найбільшим бібліотекам України, і долучатимуть до цієї акції для того, щоб наші солдати, наші захисники мали можливість дійсно читати те, що зараз пишуть і їхні побратими, і ті люди, які щиро вболівають за Україну.

Заслужений журналіст України, секретар творчої спілки Національної спілки журналістів України Сергій Шевченко:

Нам дуже приємно подякувати працівникам бібліотеки, керівництву  Українського державного медико-соціального центру за те, що вони пропагують українську книжку тут. Я чув дуже добрі відгуки про цю літературу, яку ми привозимо, і сарафанне радіо передає від одного до другого читатча, які книжки цікаві, з якими треба в першу чергу ознайомитися. Ми раді, що ці більш ніж 110 книжок, які ми привезли сьогодні, долучаються до тих понад 400, які вже були привезені за останні два роки.

Related Posts

Залишити коментар