Фахівці медико-соціального центру переймають досвід ізраїльських колег

4 грудня до Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни завітала делегація провідних фахівців реабілітації з Ізраїлю. За проханням радника Міністерства закордонних справ Ізраїлю з питань охорони здоров’я  Йоссефа Бараца для лікарів госпіталю були проведені лекції спеціалістами Медичного центру «Шеба».

Поділитися цінним досвідом до центру завітали директор Відділу реабілітації Міністерства охорони здоров’я держави Ізраїль, директор відділу ортопедичної реабілітації Сіер-Нев Іцхак, директор департаменту фізіотерапії Хананіа Шарон та директором Департаменту амбулаторної реабілітайції Дафна Гроссберг.

Теми лекцій:

  1. Методичні підходи до реабілітації хворих з наслідками травми хребта та супровідної патології;
  2. Ерготерапія та особливості ортопедичного лікування хворих з наслідками інсульту;
  3. Методи гідротерапії неврологічних хворих.

Гості також зустрілися з директором госпіталю Юрієм Гріненком, ознайомилися з роботою медико-соціального центру та відвідали пацієнтів.

За словами лікарів Центру, лекції ізраїльських колег – це можливість долучитися до міжнародного досвіду реабілітації, що допомагатиме безпосередньо у лікарській практиці.

Валентина Масляна, завідувач відділення фізичної реабілітації:

«Для нас велика честь зустрічати спеціалістів високої кваліфікації, професіоналів високого рівня в галузі реабілітаційної медицини з провідного медичного центру Ізраїлю.

Вони поділилися своїм багатолітнім досвідом роботи, запропонували нашій увазі дуже цікаву, важливу, пізнавальну інформацію з питань реабілітації як у себе в країні, так і в цілому світі.

Ми почули про нові сучасні підходи в реабілітації, а саме: мульти-, інтер- та трансдисциплінарний. Спеціалісти розповіли про сучасне високотехнологічне обладнання, яке використовується в їх медичному центрі для діагностики і лікування пацієнтів. Про важливість командного підходу, про освітню програму як спеціалістів реабілітаційного направлення, так і підготовка загального персоналу: лікарів, медичних сестер та інших спеціалістів.

Безперечно, вони пройшли далі за нас, особливо в стаціонарній реабілітації. Тому для нас ця нова цінна інформація як свіжа кров. 

З великою увагою, у повній тиші всі присутні слухали виступи, і, не буду приховувати, відвідувало почуття, як багато треба знати і вміти, і як ще багато треба працювати у цьому напрямку. Зараз це особливо актуально в нашій роботі».

Related Posts

Залишити коментар