Дякуємо нашим школярам!

За підтримки Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації з метою формування національно-патріотичного виховання впродовж лютого-травня 2019 року в центрі проводилися щотижневі зустрічі школярів району з воїнами АТО, які проходять реабілітацію.

Учні разом із педагогами привозили у подарунок героям цікаві культурні програми, власноруч готували подарунки. Кожна така зустріч була пронизана любов’ю до України та надією на її світле майбутнє, патріотичним піднесенням, щирістю дитячих сердець та радісними посмішками воїнів. Спілкуючись з учасниками АТО, діти вчилися шанобливому ставленню до Батьківщини та відчували гордість за своїх захисників.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу у реалізації проекту голові Переяслав-Хмельницької РДА Юрію Клименку, голові районної ради Петру Качкалді, начальнику відділу освіти Переяслав-Хмельницької РДА Тамілі Дубині, керівникам закладів загальної середньої освіти району, педагогічним працівникам та школярам. З нагоди закінчення навчального року хочемо подякувати нашим діткам за їх патріотизм та старання і побажати їм хороших канікул! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю вже у вересні. А зараз згадаємо найяскравіші моменти наших зустрічей.

22 лютого. Велика Каратуль

28 лютого. Дем’янці

5 березня. Лецьки

13 березня. Пологи-Вергуни

18 березня. Пристроми

20 березня. Гланишів

25 березня. Хоцьки

4 квітня. Улянівка

10 квітня. Ташань

17 квітня. Циблі

24 квітня. Виповзки

7 травня. Гайшин

10 травня. Вовчків

15 травня. Мала Каратуль

21 травня. Світанок

Related Posts

Залишити коментар