До медико-соціального центру завітали студенти з Європи

На початку квітня медико-соціальний центр ветеранів війни відвідали студенти з Німеччини, які на разі проходять стажування у Посольстві Німеччини в Україні Дарія Романенко та Аліса Лиштва.

Дівчата мають українське коріння, обидві народилися в Харкові. Дізнавшись у Києві про існування госпіталю, вирішили обов’язково відвідати заклад.

Практиканти ознайомилися з роботою центру та поспілкувалися з учасниками АТО. Планують і надалі приїздити та навчати бійців англійської та німецької мови, тим самим сприяючи їх соціальній реабілітації.

– Враження від госпіталю виключно позитивні, – говорять дівчата. – Ми приємно вражені умовами, місцезнаходженням та ставленням до пацієнтів у закладі. Нам поки-що немає з чим порівнювати, але для нас це зразково-показовий заклад, де дійсно піклуються про ветеранів, героїв України. Враження про учасників АТО також дуже позитивне, це дуже приємні, виняткові люди, справжні герої. З точки зору Євросоюзу вони відстоювали і відстоюють, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, мир не лише в Україні, а й у всій Європі.

Related Posts

Залишити коментар