Дітям працівників Центру – свято від благодійників

3 січня у медико-соціальному центрі відбулося свято для діток працівників госпіталю. Організував святкове дійство за сприяння РДА, адміністрації медичного закладу міжнародний християнський центр допомоги «Тавра».

Після вітань, аби юні глядачі не засиджувались, для них відразу провели невеличку зарядку. Про глядачів ні на хвилину не забували, їх зробили справжніми учасниками концертної програми. Волонтери після кожного номера художньої самодіяльності проводили найрізноманітніші ігри, як в залі на місцях так і з викликом на сцену. Дітвора із задоволенням бігала, підкидала повітряні кульки, прикрашала ялинку, робила цікаві вправи…

Концертна програма була підготовлена за участю дитячого ансамблю «Барвінок» із села Переяславське. Під кінець для всіх була показана лялькова вистава «Друзі зі знаком якості». А потім у доступній ігровій формі розповіли біблійну притчу про народження Ісуса Христа.

А на самий кінець директор міжнародного християнського центру допомоги «Тавра» Валентина Годун та голова правління Тамара Белиба роздавали подарунки.

Related Posts

Залишити коментар