Директор медико-соціального центру поділився досвідом з головними лікарями Києва та Київщини

12 грудня 2017 року кафедра управління охороною здоров`я НМАПО імені П. Л. Шупика провела виїзне заняття циклу тематичного удосконалення «Наукові основи управління в охороні здоров`я» на базі Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни в с. Циблі Київської області.

Директор Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни к.мед.н., заслужений лікар України Юрій Гріненко ознайомив слухачів з структурую Центру, сучасними підходами до організації діагностики, лікування та комплексної безперервної (медичної, фізичної, психологічної і психіатричної) реабілітації демобілізованих бійців АТО, продемонстрував розроблену і впроваджену в Центрі програму фізичної реабілітації бійців з пошкодженими суглобами.

Директор Центру зупинився на основних питаннях удосконалення організації медичної допомоги в госпіталях ветеранів війни, що потребують вирішення:

— направлення з військових частин демобілізованих бійців АТО в госпіталі ветеранів війни;

— розробити механізми співпраці МОЗ, МО, МВС України по реабілітації діючих військовослужбовців в госпіталях ветеранів війни;

— дозволити в госпіталях ветеранів війни лікування та реабілітацію членів сімей усіх учасників АТО;

— кадри – підготовка, фахівці, мотивація;

— статистичні форми для учасників АТО.

Куратор циклу д.мед.н., доцент Валерій Бугро подякував адміністрації УДМСЦВВ за надану слухачам, які високо оцінили рівень організації заняття, можливість ознайомитись з реалізацією на практиці ключових питань науки  управління: використання системного підходу при організації системи в цілому і апарату управління  зокрема, здійснення процесу управління (прийняття управлінського рішення, планування його реалізації, доорганізація системи, контроль) тощо.

Related Posts

Залишити коментар