Благодійний фонд «Здорове дитинство без меж» відвідав учасників АТО в Центрі

У липні до медико-соціального центру завітали волонтери Благодійного фонду «Здорове дитинство без меж» з акцією підтримки та поваги учасникам АТО, що проходять реабілітацію у госпіталі.

Гості поспілкувалися з пацієнтами-захисниками та персоналом Центру і подарували чудовий концерт на сцені будинку культури Центру.

Як зазначають самі організатори, «Неперевершене відчуття піднесення залишилося в нас після концерту для бійців АТО, які проходять лікування в Українському медико-соціальному центрі ветеранів війни. Атмосфера братерства, дружністі та единства, створена артистами зробила справжне свято хлопцям та ветеранам ВВВ, які теж проходять лікування у центрі. Дякуємо нашим небайдужим та талановитим артистам: композитору, співаку, лідеру гурту “W.H.I.T.E” Олегу “Білому” Шевченко, співачці, учасниці телепроекту «Голос країни» Тетяні Доканіній, композитору, співаку, Заслуженому артисту України Олегу Шаку, хлопцям з «Ліги Сміху 2015», учасникам команди «Zainka» Андрію Коляді та Евгену Годині. До нашого заходу приєдналися благодійний фонд «Світ Білий» на чолі із директором Світланою Шевченко, та спонсори ПрАТ «Оболонь» і українська виробнича компанія ТМ «Kompozit». Наша шана та повага медичному персоналу закладу на чолі із заслуженим лікарем України Гріненко Юрієм Олександровичем. Фахівці центру справжні професіонали свого діла, вони вболівають за кожного нашого хлопця та підтримують наших бійців.

Діяльність нашого фонду націлена переважно на допомогу дітям, але ми не забуваємо про наших воїнів, які ціною свого життя та здоров’я боронять наше майбутнє та майбутнє наших дітей.

На чолі закладу стоїть професійна та гідна людина, заслужений лікар України Юрій Олександрович Гріненко. Із бесіди із Юрієм Олександровичем, ми дізналися про певні потреби центру, перш за все, керівництво закладу запрошує на роботу психологів, фізичних реабілітологів та лікарів – реабілітологів. Наші хлопці, які отримали в боротьбі за наше мирне життя, психічні та фізичні каліцтва, зараз потребують нашої допомоги. Ви маєте нагоду отримати не лише гідну роботу, але й допомогти нашим воякам, які як ніколи, потребують уваги та допомоги суспільства».

Related Posts

Залишити коментар