Благодійний фонд «Відродження» подарував Центру свято Миколая

dsc07576-002Напередодні Дня святого Миколая Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни вже вкотре відвідали представники Благодійного фонду «Відродження» Володимира Мунтяна та християнського центру «Слово життя», щоб подарувати госпіталю справжнє свято.

Спершу гості завітали до учасників АТО, які проходять реабілітацію в Центрі. У неврологічному відділенні відновного лікування та відділенні медико-психологічної реабілітації благодійники поспілкувалися з бійцями та вручили їм подарунки. Мережа маркетів «АТБ» надала кожному бійцю, а їх на лікуванні у госпіталі близько 100, продуктові набори. Керівник християнського центру «Слово життя» Володимир Якович Кунець розповів воїнам про значення свята Різдва Христового, а хористи підняли настрій виконанням веселих різдвяних колядок.

Далі у Будинку культури Центру відбулося святкове дійство для дітей працівників госпіталю. Радісна атмосфера свята доповнювалася святковим концертом, веселими іграми з аніматорами та врученням подарунків.

У заході взяв участь Голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін.

Від імені керівництва Центру висловлюємо щиру вдячність представникам Благодійного фонду «Відродження» Володимира Мунтяна та християнського центру «Слово життя» за організацію свята.

Залишити коментар